Транспортна прокуратура міста Коростень

Транспортная прокуратура города Коростень

11500, Житомирска область, м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 24

Прокурор: (04142) 2-30-18 , заступник прокурора: 4-10-70 , старший помічник прокурора: 2-30-35, помічник прокурора: 2-31-18, слідчий: 2-25-08 .

ПН-ПТ: с 9г. до 18г.15хв., перерва с 13г. до 14г. СБ-НД: вихідний.

Усі номери маршрутного транспорту міста. Зупинка: “Залізничний вокзал”.

Ризміщення на мапі:

Транспортна прокуратура Коростеня

Транспортна прокуратура у м. Коростень розташована неподалік залізничного вокзалу ст. Коростень у торці трьох поверхового будинку на третьому поверсі за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 24 . Режим роботи: ПН-ПТ: з 9ч. до 18ч.15хв., перерва з 13ч. до 14год. СБ-НД: вихідний. Телефони: Прокурор: (04142) 2-30-18, заступник прокурора: 4-10-70, старший помічник прокурора: 2-30-35, помічник прокурора: 2-31-18, слідчий: 2-25-08.

Транспортна прокуратура забезпечує нагляд за дотриманням:

– соціально-економічних, політичних, особистих прав та свобод працівників транспорту та громадян при користуванні об’єктами транспорту незалежно від форм власності.

– законів, спрямованих на попередження порушень правил безпеки руху, охорони вантажів та об’єктів на залізничному, морському, річковому, повітряному транспорті, у метрополітенах, незалежно від відомчої приналежності та форми власності, та за ефективним використанням та збереженням рухомого складу залізничного транспорту, повітряних та водних судів.

– природоохоронного законодавства у частині охорони навколишнього природного середовища від шкідливого впливу транспорту.

– Законів про адміністративні правопорушення на транспорті, вживати відповідних заходів реагування на порушення конституційних прав громадян, особливо при адміністративному затриманні осіб, особистому огляді, вилученні речей та документів, конфіскації предметів та грошей.

– Законодавства, спрямованого на профілактику бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх, захист їх прав. Особливу увагу приділятиме попередженню бродяжництва та жебракування дітей на транспорті.

– нагляд за дотриманням законів щодо прав та свобод та захисту інтересів держави у Міністерстві транспорту України, Державній адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця), Державному департаменті авіаційного транспорту (Укравіатранс), Державному департаменті морського та річкового транспорту (Укрморрічфлот) покласти на відділ нагляду за дотриманням та застосуванням законів на транспорті Генеральної прокуратури України.


Графік прийому громадян Коростенською залізничною прокуратурою, обласною прокуратурою України

Транспортная прокуратура города Коростень

Транспортная прокуратура города Коростень

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.