Коростенська виправна колонія № 71 (в’язниця)

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Білокоровицьке Шосе, 4.

(041-42) 4-69-08, 4-32-14.

dukvk71@ukr.net

№5 маршрутного транспорту міста. Зупинка: КВК №71.

Коростенська виправна колонія №71 розташована за адресою: м. Коростень, вул. Білокоровицьке Шосе, 4. Телефон: (041-42) 4-69-08, 4-32-14. Дістатися можна №5 маршрутного транспорту міста, зупинка: КВК №71. Начальник виправної колонії – Нікітчук Олександр Олександрович

Коростенська виправна колонія середнього рівня безпеки з плановим наповненням 1100 осіб, які раніше відбували покарання у вигляді позбавлення волі (чоловіки).

Підприємство установи спеціалізується на виготовленні продукції металообробки, сільгосптехніки та запасних частин до неї, виробів із чавуну.

Основним видом продукції, що виробляється підприємством є зернонавантажувачі І-60А, який призначений для завантаження зерна та здійснення його перелопачування та просушування.

На підприємстві установи функціонує ливарний цех, у якому виготовляються запасні частини до зернонавантажувачів, продукція виробничо-технічного призначення та товари народного споживання.

Розпочато виготовлення вагонеток для потреб цегельних заводів регіону та держави.

Також підприємство виробляє бруківку колоту різних типорозмірів.

Установа створена наказом МВС СРСР навесні 1947 року – для будівництва Коростенського деревообробного комбінату. Називалася колонія – Коростенський ОТП – 71 (Окрем табірний пункт 71). Начальником колонії було призначено лейтенанта Ніколайчука Миколу Прохоровича, 1914 р.н. Працював з 1947 по 1950 рік. Для будівництва об’єкта, що охороняється, житла для засуджених, побутових приміщень з Житомирського ОТП – 55 прибутку 120 засуджених, які мають право пересуватися без конвою. Огородження колонії було з колючого дроту. Охорона здійснювалася чотирма постами на дерев’яних вежах. Крім того, була наглядова служба з відповідальним офіцером. П’ятий пост – прохідна (КПП).

У листопаді 1947 року у колонії вже було 800 чоловік. З них 400 працювало на будівництві Коростенського деревообробного комбінату, інші на будівництві житлового містечка робітників цього комбінату. Структура колонії складалася з наступних служб:

– частина інтендантського забезпечення;

– спецвідділ (облік спецконтингенту)

– КВЧ (культурно-виховна частина);

– Цензура (перевірка кореспонденції, працювало два цензори)

– наглядслужба;

– оперативна група;

– воєнізована охорона, яка повністю підпорядковувалася начальнику колонії, 40% в охороні було засуджено (самозбереження), які відбували міру покарання за побутові злочини;

На початку 1948 колонія налічувала 1000 засуджених, з яких 250 були жінки. Надалі Коростенський ОТП – 71 перейменований на установу ЯЮ 309/71 – виправно-трудова колонія суворого режиму, де відбували міру покарання засуджені чоловіки, які мали дві та більше судимості.

За час існування установи виробництво робило:

– блоки пружинні для меблевих фабрик;

– банки під фарбу;

– свічки парафінові;

– м’ячі для гри в гандбол;

– ковші та лапи для екскаваторів;

– насоси відцентрові трьох типів;

– шахтні кріплення;

– машини для очищення зернових культур (УПС, ЗД-1000, І-30).


Менеджер колонії (замовлення продукції) +38 (097) 676 93 88

Підприємство установи відноситься до галузі машинобудування, орієнтоване на випуск основної продукції – зернокидача самопересувного ЗМ-60А та запчастин до нього.

Продукція підприємства, а саме зернокидач ЗМ-60А включена до переліку сільськогосподарської техніки, що реалізується з частковою компенсацією вартості в розмірі 30% за рахунок коштів державного бюджету та можливість придбання техніки в кредит на умовах фінансового лізингу.

ОСНОВНИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ:
Виробництво зернокидачів самопересувних ЗМ-60А та запчастин до нього; виготовлення вузлів для екскаваторів (ВАТ “БОРЕКС”); чавунне, стальне литво; виготовлення вагонеток для цегельних заводів різних модифікацій та інше нестандартне овладнання; металеві зварні конструкції (ларьок, гараж, причіп автомобільний); товари народного вжитку; будівельні матеріали (шлакоблоки та блоки ФСБ); бруківка; ковальські вироби; пошив спецодягу; вироби з дерева, сувеніри та багато іншого.

Основні переваги продукції, що виготовляється на підприємстві КВК-71 в порівнянні з іншими виробниками аналогічної продукції слудуючі:
– Сертифікована продукція;
– Виготовляємо серійно;
– Зборка на конвеєрній лінії;

Крім того, виконаємо Ваше виробниче замовлення на нашому обладнанні із матеріала виробника або із наданого матеріалу. Проводимо токарні, фрезерувальні, шліфувальні, штампувальні, ковальні, зварювальні роботи, різку метала, термічна обробка металу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.