Газове господарство (газконтора) міста Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, 1-й Житомирський провулок, 2-А.

Центр обслуговування клієнтів: м. Коростень, вул. Героїв Чорнобиля, 1 (вул. Красіна, 1)

Аварійна служба газу: 104

Менеджер ТОВ “Житомиргаз Збут” (Коростенське відділення): (067) 557 86 87, (04142) 9 63 60

АТ “Житомиргаз”: (0412) 558-004, (067) 33-38-104. Е-майл: contact@zt.104.ua

ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»: (0412) 55-94-04. Е-майл: contact@ztgaszbut.104.ua

з 8.00 до 17.00, вихідні: субота, неділя.

№1, №5 маршрутного транспорту міста , зупинка: “Чоловський переїзд” або дизельпоїздом “Коростень-Житомир” до зупинкової платформи “Чоловка” .

Розташування на карте:

Коростенское управление по эксплуатации газового хозяйства на карте

Коростенское управління з експлуатації газового господарства .

Газове господарство міста Коростень розташовано в мікрорайоні “Чолівка” за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень.  1-й Житомирський провулок , 2-А. Режим роботи: з 8.00 до 17.00, вихідні: субота, неділя. Доїхати можна №1, №5 маршрутного транспорту міста , зупинка: «Чоловський переїзд» або дизельпоїздом «Коростень-Житомир» до зупинкової платформи «Чоловка».

Центр обслуговування клієнтів знаходиться за адресою: г.Коростень, вул. Героев Чорнобиля, 1 (вул. Красина, 1), тел. (04142) 55 80 04 (тел. центру в Житомирі), (067) 33 38 104. Режим роботи: Пн-Пт з 8.00 до 17.00, вихідний – Сб-Вс.

Послуги

Коростенське управління з експлуатації газового господарства продовжує виконувати додаткові роботи, пов’язані з проведенням ліцензованих видів діяльності, а саме:

 • видача технічних умов для інженерного забезпечення газопостачанням об’єкта архітектури відповідно до розцінок, затверджених ПКМУ від 20.12.99р. №2328;
 • приєднання (врізання), пуск газу в газопроводи, контроль якості зварних з’єднань газопроводів, діагностика та захист газопроводів від електрохімічної корозії;
 • пуск газу об’єктів архітектури;
 • відключення від газопостачання об’єкта архітектури.

На виконання Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», Коростенське управління з експлуатації газового господарства за власні кошти виконує комплекс робіт з перевірки побутових лічильників газу, що вийшли за перевірочний термін.

Крім того, за заявою замовника, Коростенське управління з експлуатації газового господарства виконує роботи, що супроводжують ліцензовані види діяльності, а саме:

 • газифікація об’єктів архітектури;
 • встановлення газових лічильників та приладів;
 • технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання комунально-побутових та промислових об’єктів за договорами;
 • будівництво підземних та надземних газопроводів високого, середнього та низького тиску;
 • виготовлення проектів, коригування проектів, узгодження проектної документації;
 • ремонт газового обладнання, перевірка побутових та промислових приладів обліку витрати газу;
 • реалізація зрідженого газу.

При цьому повідомляємо, що тарифи на роботи за заявою замовників розраховуються та затверджуються наказом щодо Коростенського управління з експлуатації газового господарства, виходячи з фактичних витрат та граничного рівня рентабельності.

З питань величини плати за вказаним переліком робіт необхідно звертатися до Коростенського управління з експлуатації газового господарства.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРИ КОРИСТУВАННІ ГАЗОМ

Побутовими газовими приладами та газобалонними установками мають право користуватися дорослі та діти шкільного віку, які пройшли в газовому господарстві інструктаж та навчання правил безпечного користування цими приладами.

Перед включенням газових приладів необхідно провітрити приміщення, перевірити, щоб усі газові крани були закриті, перевірити тягу в димарі та вентиляційному каналі.

Перевірку тяги необхідно проводити перед розпалом та під час роботи газових приладів. За відсутності тяги необхідно звертатися до житлово-комунальних контор, у віданні яких знаходяться житлові будинки.

У будинках, що належать громадянам на правах особистої власності, перевірку, прочистку та ремонт димових та вентиляційних каналів проводить міське житлово-експлуатаційне об’єднання.

ПЕРЕВІРКА І ОЧИЩЕННЯ КАНАЛІВ проводиться 1 РАЗ У 3 МІСЯЦЯ. Несвоєчасність перевірки та очищення димових та вентиляційних каналів, їх несправність та відсутність тяги призводить до нещасних випадків.

Кожен абонент зобов’язаний:

Знати та виконувати правила користування газом та приладами.
Не допускати користування газом малолітніх дітей та осіб, незнайомих із правилами користування газом.
Стежити за чистотою та нормальною роботою приладів, вентиляції та димоходів.
Не захаращувати прилади сторонніми предметами, не прив’язувати до газопроводів мотузки.
При тривалій перерві у користуванні газом (від’їзд, ремонт) заявити ”Міжрайгаз” для відключення квартири від газу.

Забороняється!

Залишати без нагляду працюючі газові прилади.
Спати у приміщенні, де встановлені газові прилади.
Користуватись приладами за відсутності тяги або несправної вентиляції.

7 Comments

 1. Хочемо подякувати начальнику ( газ контори м. Коростень) у вирішенні питань відновлення газопостачання, розпломбування вхідного крану та заміни лічильника до приватного будинку!!! Віднісся до нас по людськи !!! Хай Бог дає Вам здоров’я!!!!

 2. Хочу пожаловаться на ужасную работу Вашей организации. Собрали пенсионеров и сидят. Приём стоит на месте. Начальник отделения на всех кричит. У меня мама больна сахарным диабетом, ей нужно своевременно получать инсулин. И всем всеравно.

 3. Фигня эти все номера обслуживания. За день не один номер не ответил, не бухгалтерия, не по расчетам юр. и физ лиц, не другие.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.