11 строковиків сьогодні проводжали із Коростенського військового комісаріату

Сьогодні із Коростенського військового комісаріату 11 хлопців відправились на проходження строкової військової служби у Збройних Силах України. Всі строковики отримають військові квитки та будуть проходити підготовку у професійних(спеціалізованих) навчальних підрозділах, серед яких Національна гвардія України та Головне управління розвідки МО України і через 3 місяці складуть військову присягу. Військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях не направляються, крім тих, хто проходить військову службу за контрактом.

Підполковник Вадим Філоненко першим вітав майбутніх захисників. Провів коросткий інструктаж з техніки безпеки та побажав добре відслужити, повернутися живими, здоровими й змужнілими.

Від імені райдержадміністрації новобранців привітала Наталія Тертична, яка по-перше подякувала молодим людям за громадянську мужність у виконанні обов’язку перед державою. Не стримуючи сльозу побажала, щоб поряд завжди була материнська молитва. Щоб поверталися живими та здоровими. А держава в свою чергу поверне свій борг гарною роботою, умовами життя та благополуччям у своїй незалежній країні.

До привітань також приєднався голова ГО «Учасники АТО Коростенщини», Владислав Ковальчук, який зауважив, що «армія дає широкий світогляд, розуміння себе через самоосмислення своїх можливостей. Чим ви сильніші, чим міцніші, чим більше ви любите свою країну, тим менше ворогів заходитиме на Україну та посягатиме на її цілісність». Побажав батькам терпіння та гордості за своїх синів.

Захід був сповнений сльозами дівчат й матерів, та це не зупинило автобуса й бойового настрою майбутніх військовослужбовців.

Іванна Мазурова, спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікації апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.