13 років за ґратами отримав зрадник-ексміліціонер із Коростеня

Служба безпеки продовжує системно документувати злочини поплічників країни-агресора, які зрадили Україну та перейшли на бік росії.

Черговий поплічник окупантів, який перейшов на службу ворогу та досі продовжує допомагати у підривній діяльності проти України, отримав 13 років тюрми із конфіскацією майна.

Державним зрадником виявився 37-річний уродженець Коростеня, який проходив службу в ГУ МВС України в АР Крим.

Після захоплення росією півострова правоохоронець відмовився виконати наказ українського командування про передислокацію та зрадив присязі, натомість присягнувши «на вірність» рф.

Згодом коростенець набув російського громадянства та вступив до «міністерства внутрєнніх дєл по рєспублікє Крим».

У 2016 році він «підвищив кваліфікацію» у краснодарському університеті мвс рф, отримавши звання «старшого сержанта поліції».

З 2019 року запроданець продовжує «служити» державі-терористці у складі федеральної служби військ національної гвардії російської федерації (росгвардії) Криму, беручи участь у репресивних заходах з посилення тимчасової окупації півострова.

За наявними даними, бажання зрадника «вислужитися» було оцінено його роботодавцями – його підвищили у посаді до керівника підрозділу з берегової охорони Криму.

Подільський районний суд м.Києва визнав фігуранта винним за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання засудженого та приведення судового рішення до виконання. Його оголошено у розшук.

Викриття та документування протиправної діяльності здійснювали оперативні співробітники Управління СБУ в Житомирській області спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м.Хмельницькому, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.