145 дикіх фазанів випустили у дику природу Коростенщини. Відео

15 жовтня представниками ГО «Коростенське товариство мисливців і рибалок» за участі голови громадської організації Володимира Миколайовича Рафальського, мисливствознавця Олександра Гусаревича, єгерів Василя Подіка та Сергія Щербакова, головного спеціаліста управління регіональної діяльності Коростенської районної державної адміністрації Іванни Мазурової було випущено у дику природу Коростенщини ще 145 голів дикого фазана.

Нагадаємо, що 14 серпня у селі Новаки було випущено 150 фазанів, які вже добре облаштувались на лісових угіддях нашого району.

Наразі випуск фазана румунської мисливської та звичайної мисливської порід відбувся в урочищах поблизу села Клочеве – 70 голів та у 5 обході за межами сіл Полісся та Чолівка – 75 голів.

Ціль заходу розведення та відтворення дикої популяції фазана на Поліссі.

Попередньо фазани пройшли пристосування в адаптивних вольєрах, які розташовані в глибині лісових хащів. Адже саме тут умови їх утримання аналогічні природно-кліматичним умовам перебування птахів у дикій природі. На місцях випуску птахів вже облаштовано прикормовочні майданчики й годівнички.

«Сьогодні фазанів із тимчасових адаптаційних вольєрів випущено в дику природу. Маточне поголів’я, котре складає 35 голів, залишається в селі Межирічка, де розташований основний вольєр. Там будуть утримуватись птахи з метою відтворення яєць, їх інкубування та подальшого отримання молодняка фазанів» – розповів мисливствознавець Олександр Гусаревич.

За словами представників громадської організації, в найближчих планах передбачено випуск у дику природу оленя плямистого та дикого кабана, популяція якого останнім часом знижується.

ГО «Коростенське товариство мисливців і рибалок» закликає всіх мисливців та жителів району не здійснювати полювання на фазана в найближчі 3-4 роки для того, щоб даний вид птахів зміг добре пристосуватися та відтворитися в умовах нашої природно-кліматичної зони.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.