20 липня працівники Коростенської районної державної адміністрації облагородили територію навколо пам’ятного знаку загиблим повстанцям УПА у селі Сушки Коростенського району

8 липня у селі Сушки, що у Коростенському районі на Житомирщині біля пам’ятного знаку відбувся мітинг на честь загиблих, в останньому бою на Житомирщині – повстанців УПА Романа (Володимира Кудрі) та Лиса (Олександра Усача). Як зазначалося раніше, майданчик довкола пам’ятки було нещодавно реставровано, тож працівники Коростенської райдержадміністрації також долучилися до облагородження території довкола пам’ятного знаку загиблим повстанцям УПА, зокрема було пофарбовано огороджу і висаджено декоративні кущі та дерева.

Особливу подяку варто висловити керівникам ТОВ «Альпін-Про» та ТОВ «Еко Гарден» за надання необхідних матеріалів для проведення даної роботи.

Під час толоки голова райдержадміністрації Сергій Дмитрук наголосив: «Відродження пам’ятних місць історії України та Коростенщини є важливою складовою у патріотичному вихованні майбутнього покоління та встановленні історичної справедливості.»

Іванна Мазурова,

спеціаліст відділу інформаційної діяльності та

комунікації апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.