Останній дзвоник пролунав для учнів та випускників Михайлівської школи

Свято останнього дзвоника вже давно стало родинним для всіх жителів села Михайлівка. В цей радісний та святковий день шкільне подвір’я вкотре заповнилось дитячим сміхом, квітами, повітряними кульками, а ще трепетним хвилюванням учнів, випускників, їх батьків та вчителів.

На свій перший останній дзвоник прийшли й учні першого класу на чолі зі своїм вчителем – Наталією Йосипівною Добровольською, вже традиційно завітали вихованці ДНЗ «Сонечко» зі своїми вихователями та завідуючою Галиною Юхименко. Урочиста лінійка з учнів молодшої та середньої ланки радо зустріла першокласників та випускників. А зайшли вони на шкільний майданчик під, традиційно піднятими батьками, рушниками. Приємно, що всі учні школи від малого до великого заспівали гімн України, прославляючи рідну землю і свій народ. Для них слова гімну – це святі слова. Хвилиною мовчання під звуки українського реквієму «Пливе кача» згадали всіх тих, хто загинув за рідну землю, за Україну, за її волю в незалежність від рук загарбників.

З вітальним словом на початку заходу до всіх присутніх звернувся директор школи Сергій Федорович Макарчук. Спершу він запросив вийти на центр майданчику гордість школи -– учасників та переможців різноманітних предметних олімпіад. Серед них нагороджено і президента школи – Івана Дученка та віце-президента школи – Анастасію Німчук. Директор школи висловив на ім’я президента учнівського самоврядування особливі слова вдячності за активну громадську позицію та досягнення в навчанні та спорті. Також за спортивні досягнення були нагороджені учасники першого в історії незалежної України тестування оцінювання фізичної готовності громадян України. Учні щиро подякували за науку, за добрі поради директору навчального закладу.

Неабиякі враження отримали батьки, учні та вчителі школи від танцю викладачів та випускників школи та інших танців і пісень. Підготувала танцювальні композиції та провела свято в якості ведучої – педагог-організатор Тетяна Музиченко.

В ході урочистостей до присутніх з привітаннями звернулись сільський голова с. Михайлівка – Микола Васильович Кравець та завуч школи – Світлана Вікторівна Сафонова, яка вручила кращим учням навчального закладу похвальні листи. Від імені всієї шкільної спільноти випускники щиро подякували Світлані Вікторівні за здобуті на її уроках знання, за мудрість, якою вона щедро ділиться зі своїми учнями.

Далі майбутні випускники, учні восьмого класу, одягли символічну стрічку випускника учням дев’ятого класу. До випускників з трепетом звернулись їх перші вчителі – Віра Василівна Костюшко та Наталія Йосипівна Доброльська, класний керівник – Ірина Валентинівна Ярошовець, для якої цей клас був перший випускний, жартівливі побажання звучали на адресу випускників з вуст першачків. Випускники підготували для першокласників маленькі подарунки на згадку про себе, а для вчителів прекрасні квіти.

Батьківське благословення випускникам прозвучало з вуст Наталії Слюсарчук та Валентина Дуплійчука. Випускники низько вклонились всім батькам, хто прийшов на їх свято та на згадку про себе залишили свої автографи, розкидали дрібні монети, цукерки та зерно аби ще не раз повернутись до рідної школи.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.