42 термінові заборонні приписи – аналіз роботи Коростенського сектору з протидії домашньому насильству

Нагадаємо,відповідний підрозділ запрацював у складі Коростенського районного управління з 17 лютого. Це друге місто на Житомирщині, де створений такий спеціалізований сектор, і результатом його роботи упродовж першого кварталу стало припинення понад чотирьох десятків випадків домашнього насильства.

Робота сектору організована таким чином, що поліцейські щодня заступають на добове чергування, але пріоритетом у їх роботі є саме повідомлення про факти домашньої тиранії. У разі відсутності таких мобільна група працює по іншим подіям.

– За цей час поліцейські опрацювали до сотні викликів. У результаті склали 46 адміністративних протоколи  за вчинення насильства в сім’ї (173-2 КУпАП) та винесли 42 термінові заборонні приписи щодо домашніх кривдників, – розповів начальник Коростенського районного управління поліції Дмитро Гаращенко.

Так, 13 квітня група працювала у с. Домолоч Коростенського району за викликом сестри через дебош 45-річного брата. Чоловік у стані агресії через зловживання алкоголем не лише скандалить та морально тисне на матір та сестру, а ще здатен ударити. Відтак поліцейські попередили чоловіка про відповідальність за такі дії та оформили адміністративні матеріали щодо нього.

Загалом же  правоохоронці фіксують та припиняють правопорушення різного характеру.

– 13 протоколів поліцейські сектору склали під час роботи із заявниками за неправдивий виклик спецслужб, 7 – за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, є й  за дрібне хуліганство та інші, – додав Дмитро Гаращенко.

Серед нинішніх напрямів сектору не лише реагування на уже наявні факти насильства, а й – попередження таких ситуацій. Відтак поліцейські перевіряють тих, хто уже потрапляв у поле їх зору за подібні правопорушення.

Коростенське районне управління поліції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.