50-річного громадянина Російської Федерації відправили на батьківщину після відбуття покарання в Коростенській колонії

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області

24 грудня, поліцейські Коростенського відділу спільно з працівниками міграційної служби області повернули 50-річного громадянина Російської Федерації на батьківщину. Чоловік відбував покарання за учинення тяжких злочинів в одній із виправних установ на території Житомирщини. За поданням поліцейських відносно нього було ухвалено рішення про повернення після звільнення до країни походження.

Поліцейські відділу протидії злочинності, пов’язаній з торгівлею людьми, та незаконній міграції ГУНП в Житомирській області у межах своїх повноважень звернулися до міграційної служби з поданням про притягнення до адміністративної відповідальності та примусове видворення іноземця із забороною в’їзду терміном на п’ять років.

50-річний чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за  крадіжки, а упродовж останніх 8 років відбував покарання за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень та незаконне поводження зі зброєю на території України.  24 грудня чоловік звільнився з пенітенціарної установи.

На підставі подання поліцейських працівники УДМС області звернулись з позовом до суду. У результаті відповідне рішення про видворення іноземця було ухвалене. Відтак поліцейські Коростенського відділу спільно з працівниками міграційної служби забезпечили його виконання,  доставивши правопорушника до міжнародного пункту пропуску «Сеньківка» (Чернігівська область).

Як розповів начальник відділу протидії злочинності, пов’язаній з торгівлею людьми, та незаконній міграції ГУНП Житомирщини Олексій Рубан, така робота щодо іноземців та осіб без громадянства, які вчинили на території України тяжкі злочини, та відповідно втратили законні підстави для перебування на її території, проводиться постійно. Для якісного моніторингу ситуації поліцейські співпрацюють із закладами пенітенціарної системи, аби не допустити учинення нових кримінальних діянь вказаною категорією осіб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.