8 млн. грн.на капітальний ремонт центрального корпусу Коростенської районної лікарні

Таку новину повідомила на своїй сторінці у фейсбук Алла Железнякова, директор в КНП «Коростенська Центральна Районна Лiкарня» Ушомирськоï сiльськоï ради.

Дієва позиція і вірно вибраний вектор на розвиток соцiальноï сфери – це складова збереження здоров’я нацiï. Саме сьогоднi в буремнi часи боротьби з пандемією, впровадження новоï моделi реформування у медичноï галузі нам, медикам, як ніколи потрібна підтримка та розуміння.

Медичний колектив КНП «Корстенська ЦРЛ» Ушомирськоï сільськоï ради висловлює щиру вдячність народному депутату Верховноï Ради Володимиру Юрійвичу Арешонкову,який постійно тримає руку на пульсі медичного сьогодення, покращення матеріально-технічноï бази нашоï лікарнi, проведення ремонтних робіт у вiддiленнях,придбання новiтнього обладнання.

Ось i сьогодні за сприяння народного депутата згідно розпорядження КМУ від 28.10.2021 № 1311-р виділено 8 млн. грн.на капітальний ремонт частини цілісного майнового комплексу (відділень п’ятого поверху центрального корпусу лікарні),де буде вiдкрите потужне вiдiлення медичноï реабiлiтацiï для надання якісноï висококваліфікованоï медичноï допомоги з реабілітації жителям Коростенського району та інших районів Житомирcькоï області, де зможуть отримать багатопрофiльну,спецiалiзовану допомогу пацієнти з захворюваннями:

  • наслідки перенесеного ГПМК,
  • політравми,
  • захворювання центральної нервової системи,
  • опорно-рухового аппарату,
  • іншi.

“Шановний, Володимир ЮрIйович! Медична спIльнота дякує Вам за НЕБАЙДУЖIСТЬ,ПIДТРИМКУ,ПОВАГУ до медичних установ і насамперед ДУХОВНЕ СТАВЛЕННЯ I ПО-РОДИННОМУ ТЕПЛЕ ВIДНОШЕННЯ до МЕДИЧНИХ ПРАЦIВНИКIВ, що дарує нам впевненість і віру в завтрашній день! Спасибі,що Ви – з нами! Обіцяємо – ми не підведем!”, – наголосила Алла Железнякова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.