Житомиргаз

АТ “Житомиргаз” повідомляє про планове технічне відключення газопостачання в Коростені і Коростенському районі

Згідно виконання програми ремонтів та технічного обслуговування ТОВ «Оператор ГТС України» та погодженого плану графіку виведення ГРС Рівненського ПМ Рівненського ЛВУМГ з експлуатації для проведення ремонтно-профілактичних робіт з обов’язковою зупинкою ГРС у 2020р., згідно з НПАОП 60.3-1.01.10 «Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів» (п.1.12 розділу VII. ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ СТАНЦІЇ), для проведення ремонтно-профілактичних робіт (ревізія запірної та регулюючої арматури, в т.ч. на байпасній лінії ГРС, а також вхідних і вихідних ізолюючих фланців), Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє про зупинку: ГРС Коростень з 900 год. до 1700 год. 18.06.2020 р.

Під час проведення робіт можливості коливання тиску на виході з ГРС, тому можливі перебої в постачанні природного газу по м. Коростень, с. Бехи, с. Сокорики, с. Вороневе, с. Сингаї, с. Шатрище, с. Грозине, с. Хотинівка, с. Доломоч, с. Іскорость, с. Розтяжин, с. Соболівка, с. Кожухівка, с. Жабче, с. Поліське, с. Рудня-Поліське, с. Білошиці, с. Ходачки.

Додатково повідомляємо, що подібне попередження було надіслано селищним радам, РДА та підприємствам, які входять в перелік по даним ГРС.

Підприємства та населення також повідомлені про необхідність переходу на альтернативне паливо та припинення споживання природного газу з 900 год. до 1700 год. 18.06.2020 р.


Також ЖитомирГаз повідомляє, що триває підготовка до наступного опалювального сезону. Фахівці Коростенського відділення АТ «Житомиргаз» роблять все, аби зимою у ваших домівках було тепло, а на плиті завжди горів синій вогник.

⠀Тому попереджуємо мешканців Коростеня про можливе обмеження газопостачання в районі Подолу. Це робиться заради вашої безпеки та задля запобігання можливих аварійних ситуацій в майбутньому.
Вулиці на яких можливе тимчасове відключення газопостачання: Корольова, пров. 1 Корольова, пров. 2 Корольова, пров. 3 Корольова, Героїв Крут, Шкільна, Залізнична, пров. Залізничний, Прорізна, Кривоноса, Вокзальна, пров. Вокзальний, Тичини, Садова, Матросова, Січових Стрільців, Деповська, Марко Вовчок, Герцена, пров. Герцена, Максима Рильського, Чкалова, Ковпака.
Наразі фахівці намагаються якнайшвидше відновити газопостачання тимчасово відключеним споживачам. Просимо вибачення за незручності.

Адміністрація Коростенського відділення АТ «Житомиргаз»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.