Авто вантажопідйомністю 20 тон та бус вантажопідйомністю 2 тони – допомогу Херсону надають жителі Коростенського району

Одна спільна мета – допомогти нашим побратимам з Херсонщини, сьогодні об’єднала сотні сердець Коростенського району.

Так, завдячуючи спільній та плідній співпраці начальника Коростенської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка, голови Ушомирської територіальної громади Людмили Малої та керівника благодійного фонду «Вітер Надії та Любові» Андрія Максименка було організоване, завантажене необхідними речами та відправлене авто вантажопідйомністю 20 тон та бус вантажопідйомністю 2 тони.

Тяжка доля спіткала українців. Повномасштабна війна продовжується. Гинуть люди, діти, тварини. Затоплені підвали, затоплені домогосподарства, затоплені поля на яких були висаджені продукти.

Підрив Каховської ГЕС призвів до того, що тисячі людей залишись без домівки, одягу, їжі, документів. Життя цих людей вщент знищене. Сьогодні багатьох з них евакуюють до Чорнобаївки, адже мало хто хоче залишати свою домівку. Люди сподіваються, що вода зійде і вони повернуться в рідні стіни, проте всі ми розуміємо, що жити там перший час буде нереально.

Сьогодні спільними зусиллями з жителями Ушомирської територіальної громади, Коростенською районною військовою адміністрацією, ГО «Вітер Надії та Любові», общини азербайджанців на Коростенщині, лісничими, вчителями, лікарями, звичайними людьми і навіть дітками, поліцейськими та військовими були сформовані авто з речами першої необхідності.

Відвантажили все, що змогли назбирати за одну добу: ковдри, постіль, одяг дитячий та дорослий, картопля, зелень, риба та м’ясо консервовані, мед, солодощі, питна вода, засоби гігієни. І це далеко не весь перелік, адже сотні людей зі своїх домівок несли частинку своєї любові та допомоги жителям Херсонщини.

 

«Я пишаюся тим, що ми всі як одна велика родина. Ми всі тримаємо руку на пульсі і не забуваємо, що в нашій країні війна. Ми готові допомагати один одному, підтримувати та приймати людей в свої домівки. Я пишаюся тим, що маю в своєму житті таких людей однодумців, які готові за одну добу зібрати 22 тони допомоги для тих, хто вкрай її потребує. Сьогодні, авто поїхало в село, що знаходиться за 10 кілометрів від Херсону, саме там зараз рятують людей від холоду та голоду. Тож від щирого серця, я дякую кожному, хто прийшов і допоміг сформувати авто» – сказав начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк.

 

«Ми щиро віримо в перемогу нашої країни, ми щиро віримо в наших військовослужбовців. В свою чергу, поки хлопці боронять наші кордони, ми повинні працювати тут і зараз і ні в якому разі не здаватися. Тому коли побачила новини про підрив Каховської ГЕС, моє рішення було однозначним, ми маємо допомогти людям, які там залишилися. За одну добу ми зібрали безліч продуктів, засобів гігієни та питної води. Звернулися до начальника Коростенської РВА аби він нас підтримав та допоміг, і ось вже сьогодні о 8 ранку ми всі разом вантажимо автомобілі на Херсонщину» – зазначила голова Ушомирської ТГ Людмила Мала.

Хочемо наголосити, що на сьогодні працює Штаб ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС російськими терористами. Якщо ви хочете і можете допомогти потерпілим, слідкуйте за офіційними новинами штабу в телеграм-каналі https://t.me/shtab_kakhovska_hes, телефонуйте на офіційну гарячу лінію допомоги постраждалим громадянам 0800101102 або звертайтесь до органів місцевої влади вашої територіальної громади, Коростенської районної військової адміністрації.

Маємо підтримати тих, хто в біді, адже українці – це одна родина, одна країна!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської РВА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.