Безпеку жителів Коростенщини охороняють 10 поліцейських офіцерів громад

Як повідомляє пресслужба Коростенського районного управління поліці, практично в кожній громаді функціонує свій шериф. Зокрема територіально найбільшими лишаються Коростенська, із населенням в 73 тисячі громадян, та Лугинська, де проживає 15 тисяч людей.

Як кажуть самі офіцери, головна їх мета – створити безпечне оточення для кожного з жителів громад. А для цього поліцейські постійно вдосконалюють свої знання та навички, аби відповідати високим стандартам служби.

Поліцейські офіцери громад працюють з місцевими жителями, в тому числі проводять превентивну роботу з дітьми, у сім’ях для запобігання домашнього насильства, контролюють осіб, які раніше вчиняли правопорушення, реагують на повідомлення про події, пов’язані з порушенням законодавства, допомагають колегам розшукати злочинця, а також надають непосильну допомогу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

28 травня, у День створення служби, вручили подяку жительці району Ірині Трохимівні за гідне виховання поліцейського офіцера Ушомирська територіальна громада Вадима Лося.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.