Більшість ДТП за 2021р. у Коростені сталися по вулиці Грушевського

Упродовж минулого року на дорогах Коростенщини сталося понад 200 дорожніх пригод, в яких більше півсотні людей отримали травми та 12 загинули. Таку статистику приводить пресслужба Патрульної поліції Житомирської обл.

Причинами половини ДТП були порушення водіями швидкісних режимів та недотримання безпечної дистанції. Більше ніж два десятки ДТП сталися з вини пішоходів, які перетинали проїзну частину у невстановленому місці. Майже стільки ж – велосипедистів, які рухались із порушенням Правил дорожнього руху.

Окрім цього, підвищену небезпеку на дорозі становлять нетверезі водії. Так, у 2021 році патрульні Коростенського райуправління поліції виявили 226 керманичів з ознаками алкогольного сп’яніння (вже з початку цього року поліцейські зафіксували 25 випадків нетверезого керування).

Аналіз зареєстрованих ДТП свідчить, що більшість з них сталися по вулиці Грушевського у м. Коростені, удень у часи пік. Упродовж року правоохоронці провели майже два десятки профілактичних заходів з школярами щодо безпеки на дорозі, а також і з дорослими жителями міста та району.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.