Біля Коростеня за 67 млн грн вінницька фірма відремонтує 2,4 км міжнародної траси

Така інформація опублікована в договорі 14 липня на ресурсі державних тендерів «Прозорро».

Як повідомляє портал “Житомир Інфо”, служба автомобільних доріг у Житомирській області 12 липня уклала угоду з ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» на капітальний ремонт дороги від села Бехи до міста Коростень, вартістю 67,7 млн грн.

За умовами договору, до 31 грудня 2022 року ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» має відремонтувати дорогу М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на ділянці км 84+995 – км 87+388. Джерело фінансування – державний бюджет України.

Очікувана вартість закупівлі становила 71 млн 307 тис. 960 грн. В результаті тендеру ціна знизилася на 5%.

Свої пропозиції на участь у тендері подало дві фірми: ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» та ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56».

У документації ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада», тендерний комітет знайшов невідповідності. Замовник опублікував вимогу про усунення порушень, зокрема учасник в складі тендерної пропозиції повинен подати довідку згідно з формою Таблиці 1 щодо наявності техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо). Порушення фірма мала усунути до 19 червня.

Врешті 12 липня Служба автомобільних доріг у Житомирській області уклала угоду з ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.