Благодійний фонд «Янголи спасіння України» надає допомогу українцям під час війни в Україні

Ми живемо у складний, страшний час війни, коли щоденно сотні тисяч людей змушені покинути власні домівки, тікаючи від вибухів снарядів, обстрілів з важкого озброєнні, авіанальотів, рятуючи своє життя і життя своїх дітей.

Перша думка, яка виникає в тих, то шукає більш безпечне і тихіше місце: «А що буде там зі мною, з моєю родиною, дитиною? Чи знайду я там прилисток? Чи зможу облаштувати побут?» Залишаючи власні оселі буквально затим, що можна втримати в руках і одягненим тільки в те, що на тобі, ці люди не втрачають надію на підтримку та розуміння інших.

Такою підтримкою для них стають такі ж самі українці, а ще різного роду благодійні фонди та громадські організації, що працюють з нашими закордонними друзями. Серед них і благодійний фонд «Янголи спасіння України», який сьогодні завітав до села Михайлівка Коростенського району.

На чолі з режисером документального фільму «Темна весна», який нещодавно був презентований в місті Коростені, Дмитром Січнем, волонтери фонду привезли гуманітарну допомогу родинам внутрішньо-переміщених осіб з колишнього Народицького району, а також з Донецької області. Все, що сьогодні було доставлено до людей, було ретельно підготоване відповідно до потреб людей, а це продукти харчування, засоби гігієни, одяг та взуття.

Дмитро Січень мав нагоду вкотре поспілкуватись зі своїми земляками, адже сам він родом з Краматорська, а ще допомогти іншим жителям села, які дуже цього потребували. Так, ще 6 родин, де виховуються від трьох до семи дітей, де є люди з важкими захворюваннями отримали таку необхідну їм підтримку.

Зупинятись на цьому представники фонду не планують. Вони і надалі продовжують свою благодійну місію, а люди щиро дякують їм за їх чуйні серця та відкриті душі.

Наталія Колєнова, член Національної спілки журналістів України

3 Comments

 1. Родина з Херсонськои обл 3 диток потребуется гуманитарном допомоги в продуктах харчування постильна билизна,дитячи речи осинни на 4 та на 11 рочкив хлопчикив

  1. зверніться безпосередньо за допомогою у фонди, також допомагають у СОБЕСі, при наймні одягом і деякими наборами для діток

 2. Доброго вечора .
  Родина с харківської області.м Чугуїв.Троє діток 4,9,10років.свекровь інвалід.
  Потребуем одежду,гегиену,продукти питания і чем спожити помощь .всім будемо ради.Дом поврежден что середньої ступень.
  0958057652
  0954731203

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.