Будівництво укриття в ліцеї №8 м.Коростень затягується через тендерні процедури

Як повідомляє Суспільне Медіа, в Коростені розробили проєкт на будівництво укриття в ліцеї №8. Після проходження експертизи будуть розпочаті тендерні процедури. Про це розповів перший заступник Коростенського міського голови Володимир Вигівський під час прямого ефіру, який транслювався на Facebook сторінці Коростень ТБ 18 липня.

За його словами, зараз відділ освіти практично закінчив проєкт, і він вже знаходиться на експертизі. Після проходження експертизи документацію передадуть на управління житлово-комунального господарства, і після проведення всіх тендерних процедур розпочнеться будівництво.

Володимир Вигівський сказав, що укриття буде знаходитися в іншому місці, не там, де його планували спочатку.

“На жаль, та споруда, яка запроєктована, вона вже буде не там, де ми думали робити її тим господарським способом. Вона буде стояти в торці школи, більше до вулиці Залізничної. Я хочу вірити в те, що до кінця цього року ця споруда там буде, але багато чого не від нас залежить. Якщо з тендерними процедурами будуть якість певні затягування, оскарження чи ще щось, то ми на це фізично вплинути не можемо”, – сказав перший заступник Коростенського міського голови.

З його слів, навіть, якщо швидко пройдуть тендерні процедури, то до першого вересня збудувати нове укриття буде нереально, бо там заплановане велике приміщення з усіма комунікаціями. За словами Володимира Вигівського, спочатку укриття хотіли збудувати “господарським способом”.

“Хотіли зробити господарським способом ці приміщення, вже були домовленості, але коли писати у всі інстанції, на жаль, цю пропозицію ми відкинули”, – сказав Володимир Вигівський.

Як раніше повідомляло Суспільне, в Коростенському ліцеї №8 відсутнє укриття, через що майже 500 учнів навчаються онлайн. 19 квітня 2023 року батьки, вчителі та учні Коростенського ліцею прийшли на збори, де звернулися до влади міста, щоб прискорити будівництво укриття. Будівництво укриття розпочали у листопаді 2022 року і потім зупинили.

В травні 2023 року міська рада Коростеня подала заявку на отримання субвенції на будівництво укриття в міському ліцеї №8. Тоді Володимир Вигівський сказав, що якщо держава не дасть гроші на укриття для восьмого ліцею, то місто буде будувати своїми силами.

Детальніше про укриття та інші питання життя міста Коростені у відео від Коростень ТБ:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.