Чергова афера: пенсіонерка, «рятуючи» доньку, віддала шахраям 75 тисяч гривень

Про аферистів повідомляє Коростенське районне управління поліції.

Увечері 25 серпня до правоохоронців звернулась 85-річна містянка, яка розповіла, що вдень невідомий чоловік телефоном повідомив про потрапляння її доньки у ДТП у м. Києві. За словами співрозмовника, необхідно було терміново відшкодувати завдані збитки, аби уникнути відповідальності.

Відтак пенсіонерка, не перевіривши чи це насправді так, віддала «кур’єру» всі свої заощадження: 30 тисяч гривень та ще тисячу доларів США. Лише згодом жінка зателефонувала доньці та дізналася, що та не потрапляла у ДТП і допомоги рідних не потребувала.

Слідчі Коростенського райуправління поліції розпочали досудове розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних.

Водночас поліцейські вкотре нагадують, що у разі отримання дзвінків із невідомих мобільних про негаразди у ваших рідних чи знайомих дотримуйтеся простих правил:

– по-перше, уточніть конкретні відомості: де й з ким вони зараз знаходяться (яка саме лікарня чи відділок поліції, номер чергового лікаря тощо):

– по-друге, обов’язково особисто зателефонуйте до рідних або близьких та уточніть всю інформацію;

– по-третє, у жодному разі не передавайте та не переказуйте гроші незнайомцям, які обіцяють «залагодити проблему». Зверніть увагу: якщо вас кваплять, вимагають негайно сплатити необхідну суму та погоджуються навіть на меншу, не дають змоги спокійно обміркувати ситуацію – ви 100% спілкуєтеся з шахраями.

Коростенське районне управління поліції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.