Чергова допомога від Коростенської громади військовослужбовцям 115-ої бригади ТРО

Про допомогу повідомляє пресслужба Коростенської міської ради.

Сьогодні 3 липня міський голова Володимир Москаленко та секретар міської ради Олександр Олексійчук, вже вкотре, передали нашим Збройним Силам України, 115-тій окремій бригаді територіальної оборони, два комплекти РЕБ (радіоелектронної боротьби або засоби проти ворожих дронів) та вісім шин.

«Головним направленням діяльності міської ради було, є і буде допомога Збройним Силам України. Ми закуповуємо все те, що є необхідно для наших захисників за потребами. Сьогодні ми передаємо обладнання на суму близько 340 тисяч гривень та на черговій сесії знову будемо приймати рішення про виділення коштів на закупівлю військового обладнання для наших захисників», – в інтерв’ю телеканалу «КоростеньТБ» наголосив міський голова Володимир Москаленко.

Також свій коментар і дав командир бригади:

«Ми дуже вдячні владі та кожному жителю Коростенщини за допомогу. Ці засоби будуть передані безпосередньо батальйону, який формувався в місті Коростені і зараз виконує бойові завдання на сході України. Це обладнання збереже життя нашим військовослужбовцям», – приймаючи таку необхідну допомогу, подякував громаді від себе та побратимів командир 115 бригади територіальної оборони Сергій Бойко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.