Червоний Хрест м.Коростень оголосив збір коштів для «Охматдиту»

Товариство Червоного Хреста у Коростені відкриває збір для «Охматдиту» та постраждалих внаслідок ракетного влучання. Головна мета – допомогти дітям отримати необхідне лікування та підтримати лікарню у цей важкий час.

Про це повідомила лідерка волонтерів Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України Катерина Романенко.

Вранці 8 липня під час ракетної атаки росіян була зруйновна дитяча лікарня «Охматдит» у Києві. Значних пошкоджень зазнали корпуси лікарні, включаючи новозбудовані відділення і єдину в країні онкогематологічну лабораторію.

Відомо, що у момент влучання у лікарні перебували понад 600 пацієнтів та стільки ж медичного персоналу. Наразі відомо про загиблу лікарку та трьох дітей, понад п’ятдесят осіб були поранені.

«Від імені Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста ми звертаємося до вас з важливим повідомленням про оголошення благодійного збору коштів для надання допомоги постраждалим внаслідок влучання у лікарню «Охматдит». Зараз кожна гривня, кожна ваша підтримка має величезне значення. Разом ми зможемо допомогти дітям отримати необхідне лікування та підтримати лікарню в цей важкий час», – зазначила Катерина Романенко.

Вона повідомила, що наразі організація узгоджує питання встановлення скриньок в найбільших супермаркетах міста, таких як АТБ та Сільпо. У разі відмови долучитися до збору коштів можна буде онлайн або ж прийшовши до організації Червоного Хреста, який знаходиться за адресою: Ольгинська, 9. При виникненні запитань звертайтеся за контактним номером телефону організації – 096 415 88 16.

«Закликаємо всіх небайдужих долучитися до цієї благодійної ініціативи. Зробімо все можливе, щоб повернути дітям їхнє здоров’я та надію на світле майбутнє», – наголосила лідерка волонтерів.

Рахунок для перерахування коштів:

З поміткою «Охматдит»

р/р – UA923808050000000026003250112

МФО – 380805

АТ «Райффайзен банк Аваль»

код – 24708040.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.