Чи смердить свинокомплекс в Грозине? Дізнавались активісти та голова Коростенської РДА

Як повідомляють на офіційному сайті Коростенської РДА  нещодавно голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк здійснив робочу поїздку на одне з найпотужніших сільськогосподарських підприємств Житомирської області по виробництву свинини ТОВ «ДФУ АГРО».

На сьогоднішній день на підприємстві утримуються близько 18 тис. поголів’я свиней за проєктної потужності у 25 тис. голів. ТОВ «ДФУ АГРО» здійснює відгодівлю трьохпорідних промислових гібридів поросят завезених з Данії, вирощуються такі культури як кукурудза та соняшник. В своїй роботі сільськогосподарське підприємство використовує досвід роботи, технології закордонних колег, керується європейськими нормами та стандартами, українським законодавством.

На початку зустрічі із керівником району, а також представниками громади с. Ходаки керівник підприємства Вадим Шестаков відзначив: «Ми відкриті для громадськості. Завжди готові розказати та показати як працює наше підприємство, дати відповіді на хвилюючі запитання. В тому числі і на питання, яке турбує більшість – збір, зберігання та внесення в ґрунт гною та пов’язані з цим незручності. Співпраця, відкритість, прозорість – ми до цього готові!».

Далі Юрій Тарасюк, жителі села Ходаки у супроводі керівника та працівників ТОВ «ДФУ АГРО» пройшли на територію, де утримуються тварини, та піднялись до лагуни, де зберігається гній.

Докладніше у відеосюжеті з місця події.


Від редакції нашого сайта: “Жителі міста, деякі активісти скаржаться на неприємний запах з ДФУ Агро, не враховуючи, що між містом та підприємством є ще неконтрольовані очисні, знаходитись поблизу яких не можливо, а ще Грозинське сміттєзвалище, на яке місцева влада закриває очі. Тож, не все так однозначно. І якщо сьогодні таке потужне підприємство, на якому працює велика кількість жителів району, закриється, то кому від цього стане краще?”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.