Чоловіку, який забрюднював землю отруйними речовинами у Коростенській ОТГ оголосили підозру

Коростень-Інфо неодноразово вісвітлював тему забруднення земель у с.Купище хімічними речовинами.  І ось Коростенською окружною прокуратурою чоловіку, який причетний до забруднення оголошено підозру – повідомляють на сторінці прокуратури  м.Коростень у Фейсбук.
У Коростенському районі підозрюється чоловік у забрудненні земель отруйними речовинами
Коростенською окружною прокуратурою 28 травня 2021 року погоджено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 239 КК України 54-річному жителю Житомира.
Своїми діями, що полягали у забрудненні земель хімічними речовинами, чоловік завдав шкоди довкіллю на понад мільйон гривень.
У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний на території домоволодіння у с. Купище наскладував пластикові та металеві бочки з небезпечними відходами та хімікатами.
При цьому він не облаштував належним чином місце їх зберігання, у тому числі й протифільтраційними конструкціями. Отруйний вміст ємностей чоловік виливав на відкритий ґрунт, а бочки використовував для подальшого продажу.
Такими діяннями підозрюваний фактично знищив рослинний покрив, а довколишні ґрунти забруднились отруйними хімікатами. За висновками експертів, відверті порушення природоохоронного законодавства завдали довколишньому середовищу шкоди у розмірі понад 1мільйона гривень.
Досудове розслідування проводить Коростенське райуправління поліції.
Коростенська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.