Cучасні електроскутери для працівників соціальної сфери Коростенського району

22 березня, шість громад Коростенського району (Словечанська, Горщиківська, Чоповицька, Коростенська, Олевська, Лугинська) отримали сучасні електроскутери для працівників соціальної сфери. Про це повідомляє пресслужба Коростенської районної державної адміністрації.

Це стало можливим завдяки плідній співпраці Житомирської ОВА з Міністерством соціальної політики України, Програмою розвитку ООН та уряду Японії.

Електричні транспортні засоби обладнані потужним двигуном і ємним акумулятором, що забезпечить переміщення на відстань до 70 км на одному заряді та стануть невід’ємним помічником для соціальних працівників. Це значно полегшить роботу фахівців , які долають великі відстані, надаючи допомогу населенню своєї громади.

“Вдячний всім хто долучився до цієї ініціативи та продовжує залучати нові проєкти і програми, дуже важливо, щоб наші громадяни відчували підтримку з боку держави, а соціальні працівники, які працюють безпосередньо з людьми, мали все необхідне для того, щоб надавати ці послуги якісно та вчасно,”- зазначив начальник Коростенської РВА Олег РЯБОЙ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.