Депутати прийняли зміни у функціонуванні закладів освіти Коростенської громади

Про зміни, які відбудуться у функціонуванні заклалів освіти нашої Коростенської ОТГ повідомляє сайт Коростенської міської ради.

“Депутатами 6 сесії VIII скликання серед інших питань прийнято рішення про закриття малокомплектних шкіл в Іскорості та Каленському. Ходаківська гімназія буде реорганізована в початкову школу”,-  йдеться у повідомленні.

В закладах освіти Коростенської ОТГ відбудуться наступні зміни:

  • В початковій школі в селі Іскорость навчається всього 5 дітей і працює 1 вчитель. Діти, за бажанням батьків, навчатимуться або в міському НВК12, або в Хотинівській школі.
  • В Каленському навчається 30 дітей, з яких 9 приїжджає з міста. Лише в 3 класах навчалося більше 5 дітей. Працювало 14 вчителів, які доїжджали з міста. Кошторис закладу більше 3 млн., з яких 2 млн. 176 тис. на оплату праці.
  • Ходаківська гімназія буде початковою школою, тобто навчатимуться дітки 1-4 класів, старші діти навчатимуться в Грозиному.
  • Стремигородський НВК реорганізовано окремо в гімназію та садочок. Так само і НВК в Новаках.
  • Ліквідовано вечірню (змінну) школу в Коростені. Буде інша форма навчання-заочна вечірня.

Про Коростенську міську школу №3, яку можновладці хотіли реорганізувати, в повідомленні не згадується, отож вона буде працювати як і раніше.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.