Діти школи №11 побували в місті професій

Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей школярі  четвертих класів Коростенської загальноосвітньої школи №11 відвідали містечко професій в м. Києві.

Це ціле місто, в якому діти живуть життям дорослих: засвоюють професії, влаштовуються на роботу, отримують зарплату, відкривають рахунок у банку, обирають мера.

  І це не просто гра, а повноцінне місто, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є міська адміністрація – Мерія, правоохоронні органи – Поліція, Суд, Комунальна служба, Поштове відділення і навіть власні ЗМІ. Загалом у місті 27 станцій, на яких можна засвоїти основи близько півсотні різних професій.

У містечку діють свої закони і правила. Головним з них є заборона на доступ дорослих до ігрових станцій. Це місто дітей, тому дорослі можуть лише спостерігати за ними, наприклад, з Парку або Кафе, але в жодному разі не втручатися у справи дітей. За порушення цього правила неслухняні батьки можуть потрапити до в’язниці!

  

Під час першого відвідування діти обов’язково проходять три станції: будівельний майданчик, комунальну службу та відвідують магазин і як покупець,  і  працюють як касир.  За виконану роботу отримують зарплату по 100 фунтів. Фунти – це внутрішня валюта міста професій. У них видається заробітна плата, і лише фунтами можна розрахуватися за гру на атракціонах – це автодром, літак, відвідування шоколадної фабрики та піццерії, де дітвора власними руками готує собі ласощі та піццу.

 Діти з азартом носилися по містечку в різних формах: прибирали, будували, лікували, ловили злочинців та брали інтерв’ю як журналісти в своїх вчителів, організаторів відпочинку: в Олени Василівни та Лідії Зінов’ївни, а також в батьків, які з  радістю спостерігали за роботою заклопотаних дітлахів.

Похвально було спостерігати за нашими чудовими дітьми, як вони допомагали один одному.

В кінці поїздки в Київ всі дружно відвідали кафе «Макдональдс», де діти поласували різними смакотами.

Навіть повертаючись  додому в Коростень, діти від позитивного враження не могли вгамуватися…

Такі поїздки-екскурсії здружують наших дітей, дають їм багато пізнавального, тому велика подяка організаторам поїздки вчителям ЗОШ №11 Бенедищук Олені Василівні,  Корнійчук Лідії Зінов’ївні та  медсестрі Степанчук Валентині Володимирівні.

Ольга Огородник

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.