Дива трапляються, якщо взяти дитину в родину

Ця історія про одне подружжя з Коростенського району, яке рік тому дало можливість дитині, позбавленій батьківського піклування, на родину та батьківську любов. Понад 10 років вони мріяли, щоб в родині з’явився малюк та шукали будь-яку інформацію про те, як розпочати шлях до цього. Їх мрія збулась, а допомогли їм в цьому в службі у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації.

Звернувшись до служби, вони отримали повну інформацію про сімейні форми виховання в тому числі, усиновлення, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю. Почувши про види сімейного виховання, подружжя відразу зупинилося на усиновленні дитини, адже мріяли про малюка. Зібравши документи через деякий час знов прийшли щоб розпочати процес усиновлення. Для початку в службі у справах дітей Коростенської РДА майбутніх усиновлювачів направили до Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування, де вони відразу з любов’ю перейнялись хлопчиком, який залишився без батьківського піклування. Усиновивши дитину, вони отримали справжню родину, наповнену дитячою посмішкою і радістю батьківства. Пройшов час і родина поповнилася ще однією дитиною – у подружжя народилася власна дитина.

Ця історія лише в черговий раз доводить, що бажання подружжя подарувати дитині родину та піклування, може реалізувати найзаповітніші мрії. Довести собі і світу, що дива трапляються, якщо взяти дитину в родину.

Тому, якщо ви сповнені бажанням дарувати свою любов, турботу обездоленим дітям, які потребують батьківської любові, радимо не втрачати час та звертатися до служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації та Коростенського районного центру соціальних служб за відповідною інформацією.

Служби знаходяться за адресою: вул. І. Франка, 5, (третій поверх)

Тел.: 4-23-65, 4-25-62.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.