Для вас єдині, ніжні та кохані! У Михайлівці відзначили Міжнародний день жінок

Настає весна, тепліє. На вулицях з’являються весняні квіти. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

Так у с. Михалівка з нагоди Міжнародного жіночого дня в СБК відбувся святковий концерт «І доброта і теплота поєднані у серці жінки». Перед початком святкового концерту з привітальним словом до присутніх звернулася голова жіночої ради району Скляревська Катерина Іванівна, яка вручила присутнім жінкам невеличкі подарунки. До михайлівчанок звернувся зі словами привітання сільський голова Микола Васильович Кравець, який побажав усім жінкам щастя , здоров’я , злагоди у сім’ях  та мирного неба в Україні.

У святкуванні приймали участь та дарували вир позитивних емоцій жіночий вокальний ансамбль «Цвіт калини», які подарували жінкам українські народні пісні, дитячий танцювальний гурт Михайлівської ЗОШ, керівником якого є педагог-організатор Тетяна Василівна Музиченко.

Ведучі Микола  Карабінюк та Вячеслав Омельчук дарували присутнім хвилюючі віршовані рядки і, ось залунали перші акорди музики і глядачів полонили пісні про маму, жінку, весну, красу та любов у виконанні Оксани Чорної, Вікторії Прокопчук, Миколи Карабінюка, Юлії Кравець, Олени Лебедівської, Валентини Юхименко, Таїсії Прокопчук, Інни Павленко, Сніжани Омельчук та Марії Гальченюк. Активний учасник  художньої самодіяльності СБК Володимир Дмитренко веселив  публіку жартівливими гуморесками, а колектив у складі: старшої і молодшої групи дитячого садочку «Сонечко» полонили серця глядачів виконанням весняних таночків. В хорошому святковому настрої та з посмішками на вустах, дякуючи учасникам за приємно проведений час, односельці покидали Будинок культури.

Директор БК Юлія Кравець

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.