Для відкриття лабораторій з ПЛР-діагностики у Коростені та Новограді-Волинському треба 2,5 млн грн

У  Коростені і Новоград-Волинському Житомирської області можуть з’явитися лабораторії з діагностики COVID-19 методом ПЛР.

Про це 6 жовтня під час брифінгу повідомив керівник ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я Зіновій Парамонов.

Керівник лабораторного центру зазначив, що це питання він уже обговорював з керівництвом області. З його слів, ймовірно, кошти на створення лабораторій виділять на черговій 32-ій сесії Житомирської обласної ради 8 жовтня. Мова йде про 2,5 млн грн.

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма  зазначив, що це питання ще вивчається, тож наразі не відомо, чи вноситиметься воно у порядок денний сесії обласної ради 8 жовтня.

«Зіновій Михайлович (Парамонов) був у мене, звертався з відповідними листом. Це питання, звичайно, актуальне. Обласна державна адміністрація, зокрема управління охорони здоров’я і департамент фінансів, вивчають усі документи, сертифікати тощо. Вчора на президії це питання підняв директор Коростенського діагностичного центру, і ми озвучили таку позицію: сьогодні-завтра, до сесії обласної ради, названі управління і департамент будуть опрацьовувати це питання. Я думаю, що завтра (7 жовтня) ми вже зрозуміємо, який там буде результат – буде воно вноситись на сесію чи не буде», – зазначив Володимир Ширма.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.