До 8 травня УЗ планує запустити рух поїздів із Коростеня до Києва: потрібно відновити мости

До відновлення залізничної інфраструктури в Ірпені, що під Києвом, залучено окремі підрозділи Державної спеціальної служби транспорту (орган, підконтрольний Міністерству оборони України).

Про це повідомляє  державне відомство Укрзалізниці.

Зокрема, повідомляється, що спільними зусиллями Львівського мостобудівного поїзда та підрозділу Держспецтрансслужби проводиться тимчасове відновлення зруйнованого залізничного мосту парною колією на ділянці Київ-Коростень.

“Здійснюємо охорону та оборону об’єкта, забиваємо палі, надаємо допомогу дорожньою технікою”, – розповів головний інженер підрозділу Держспецтрансслужби Василь Кондратюк.

У свою чергу начальник мостобудівного поїзда Костянтин Іщук зазначив, що відновлення триватиме місяць, і запевнив, що завдання буде виконане вчасно.

Варто наголосити, що в УЗ заявили про поступове відновлення залізничної інфраструктури у звільнених від російських окупантів регіонах у міру повернення їх під контроль українських військових.

Так, в Ірпені, Київська область, підірваний парний залізничний міст.

“Два мости по станції Тетерів з боку Коростеня. Там ситуація набагато складніша, великі мости – зруйновано чотири прольоти завдовжки по 50 м, зруйновано опори. Але завдання від Міністерства інфраструктури було поставлено відновити їх до 8 травня, щоб запустити рух поїздів із Коростеня до Києва . У тому числі Ірпінь, Буча і це буде виконано”, – повідомив днями член правління “Укрзалізниці” Роман Черницький.

Також сьогодні на дизель-поїзді відбувся тестовий рейс із столиці до Чернігова керівництва АТ УЗ. Курсування електричок цим маршрутом планують відновити з 19 квітня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.