До Дня фізкультури та спорту в с. Поліське відкрили стадіон

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із головою Ушомирської сільської ради Людмилою Малою взяли участь в урочистому відкритті оновленого шкільного стадіону в с. Поліське.

Цієї події давно чекали як дорослі, так і діти. Саме діти сьогодні розрізали яскраву стрічку, що ознаменувала гарну подію для великої та дружньої громади.

Після офіційної частини на стадіоні відбувся дружній матч серед дітей Ушомирської об’єднаної територіальної громади з футболу. Відзначимо, що відкриття стадіону відбулось напередодні Дня фізичної культури і спорту.

Кошти на його реконструкцію виділили з місцевого бюджету громади. Поле було засіяне спеціальною травою та підведено воду для її поливу.

В свою чергу Юрій Тарасюк та Людмила Мала привітали всіх присутніх зі святом та побажали спортсменам Ушомирської громади нових перемог на славу нашої країни!

“Щиро бажаю спортсменам, тренерам с.Поліське міцного здоров’я, успіху, енергії, сил, терпіння, наполегливості, радості, впевненості в собі. Нехай перемоги не змусять себе довго чекати, а нагороди будуть відображенням ваших старань і праці, – сказав голова Коростенської районної державної адміністрації.

Наталія Колєнова,

відділ інфраструктури, енергетики та захисту довкілля,

інформаційних технологій та цифрового розвитку

Коростенська районна державна адміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.