До уваги платників податків! Безкоштовний семінар з керівниками та головними бухгалтерами неприбуткових організацій.

Коростенська обєднана державна податкова інспекція доводить до Вашого  відома, що 18 березня 2016 року о 10-й годині ранку в актовому  залі  Коростенської ОДПІ проводиться безкоштовний семінар з керівниками та головними бухгалтерами неприбуткових організацій.

 В програмі семінару:

1. Основні напрямки роботи Коростенської ОДПІ в світлі вимог Податкового кодексу від 02.12.2010 року зі змінами та доповненнями. Добровільна сплата податків та платежів-запорука наповнення бюджетів. Застосування фінансових санкцій до підприємства за порушення податкового законодавства. Порядок подання податкової звітності в  електронному вигляді. Порядок звернення громадян.

 Заступник начальника

Захарчук І.Л.

2. Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій згідно податкового кодексу. Порядок складання та подання Звіту про використання коштів неприбутковими установами та організаціями. Порядок заповнення звіту № 1-ПП “Про суми пільг в оподаткуванні юридичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності”.

 Заступник начальника відділу податків і зборів

Шкуринська О.П.

 3. Декларування доходів громадян за 2015 рік, порядок заповнення та подання декларації. Податкова знижка по податку на доходи фізичних осіб.

 Спеціаліст з питань комунікацій  

Огородник О.Г.

4. Про порядок заповнення та подання податкової звітності  з податку на доходи фізичних осіб. Застосування податкових соціальних пільг згідно Податкового кодексу від 02.12.2010 року.  Дотримання чинного законодавства щодо офіційного отримання заробітної плати та погашення заборгованості по заробітній платі.

Ващенко Л. А., начальник управління

оподаткування фізичних осіб Коростенської ОДПІ

5. Індивідуальні консультації для учасників семінару.

Довідки щодо проведення семінару надаються за тел. 4-10-21. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.