До уваги випускників шкіл!

Проводиться прийом заяв бажаючих навчатись у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання , які здійснюють підготовку поліцейських БЕЗ ЗНО.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області проводить добір кандидатів, яким станом на 31 грудня 2022 року виповнилося 17 років, які мають повну загальну середню освіту, для направлення до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (далі – ВНЗ МВС України), для отримання вищої освіти на денній формі навчання за державним замовленням, а саме:

– Національна академія внутрішніх справ;

– Харківський національний університет внутрішніх справ;

– Львівський державний університет внутрішніх сптрав;

– Одеський державний університет внутрішніх справ;

– Донецький юридичний інститут МВС України (дислокується в м. Кривий Ріг)

Після закінчення навчання випускники ВНЗ МВС України проходять службу в органах та підрозділах Національної поліції України згідно набутої випускником кваліфікації, спеціальності та спеціалізації (підрозділи досудового розслідування, превентивної діяльності, кримінальної поліції, психологія та інші).

Для оформлення документів для направлення на навчання до ВНЗ системи МВС України інформацію можете звернутися особисто до відділення поліції № 1 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області (за адресою: м. Малин, вул. Захарченка, 16 каб. 11) до працівника кадрового забезпечення.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

0983136045 Ольга Василівна, в робочі дні, з 09-00 до 18-00

Більш детальну інформацію про кожний вищий навчальний заклад можна отримати на офіційних сайтах вище вказаних навчальних закладів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.