До Всесвітнього дня вишиванки працівники Коростенської РДА виклали у мережу цікавий відеоролик

15 рік поспіль Україна та світ відзначають Всесвітній день вишиванки. В Коростенській РДА до його відзначення підійшли креативно та по-сучасному.

Як повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації: вишиванка, лялька-мотанка, українська пісня – це історичне, культурне надбання нашого народу, генетичний код, що передається від діда-прадіда нашим дітям, онукам, майбутнім поколінням.

Це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі. Це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу. Душа народу вишита нитками.

Ще один прадавній оберіг українського роду – лялька-мотанка. Вона несе в собі тепло людських рук, любов і турботу, з якою створена, сонячну енергетику. Це одна з найдавніших народних іграшок, яка, пройшовши крізь тисячоліття, існує і є дуже популярною навіть сьогодні. Вона може передавати досвід з покоління в покоління.

А пісню українську знає весь світ. З першою колисковою матері ми вбираємо в себе милозвучність української мови, її тоналість, мелодику і несемо її по життю як символ нашого народу.

Українці багаті на символи. Ми пишаємось своєю історією, своєю автентичністю. Саме тому в третій четвер травня, у Всесвітній день вишиванки, ми одягаємо її для того, щоб ще раз нагадати світу і собі, що ми, українці, ми горда, велична нація зі своєю історією та культурою!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.