Добром забуте серце обігріте. Міжнародний день людей похилого віку відзначили на Коростенщині

Саме під такою назвою сьогодні, 28 вересеня, в приміщенні Бехівської сільської ради відбулись урочистості до Міжнародного дня людей похилого віку. Організаторами заходу стали Бехівська сільська рада (сільський голова Ігор Конюх), Управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації (начальник Лілія Ситнік), Коростенський районний центр надання соціальних послуг (директор Микола Мельник) та Коростенський районний відділ культури (начальник Лариса Бондар).

Ініціатором проведення свята в селі Бехи стала заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, яка, зокрема, привітала присутніх в залі людей похилого віку, ветеранів війни та праці зі святом та побажала їм в першу чергу миру, здоров’я, довголіття, завжди гарного настрою, а ще жити в любові та повазі від дітей та онуків.

Підтримав її добрі слова і голова Коростенської районної ради ветеранів Микола Фещенко. Він побажав присутнім всього найкращого. а головне жити в мирі та злагоді.

В цей день вшанували також жителів села Бехи, ветеранів органів місцевого самоврядування: Миколу Йосиповича Дідківського, який 12 років (3 скликання) очолював Бехівську сільську раду, Галину Іванівну Бех, що 24 роки пропрацювала секретарем Бехівської сільської ради, а також Антоніну Іванівну Коробкову – незмінного бухгалтера Бехівської сільської ради, яка займала цю посаду 42 роки.

Надіслали привітання жителю села Володимиру Наркизовичу Гонцовському, який саме в цей день, 28 вересня, відзначає свій 71-ий День народження.

Музичним дарунком для бехівчан стали виступи колективів Коростенського районного будинку культури. Солодкими дарунками привітав своїх односельчан похилого віку сільський голова с. Бехи Ігор Конюх.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.