Допомога для деокупованої Херсонщини від Коростенської РВА – відправлено 100 кг гуманітарного вантажу

В рамках пілотного проєкту «Допоможи ближньому у час війни», який було започатковано в Коростенській районній військовій адміністрації, сьогодні було відправлено більше 100 кг теплих речей для дітей та дорослих, а також взуття людям, що потерпіли внаслідок російсько-української війни на Херсонщині.

Відгукнувшись на звернення, що надійшло на ім’я начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка та розуміючи важку ситуацію, в якій опинились люди вже деокупованих населених пунктів Малошестірнянського округу Високопільської громади, протягом кількох днів працівники районної військової адміністрації зібрали в себе та серед своїх рідних і друзів необхідні речі.

Ніхто не залишився осторонь. Всі працівники Коростенської РВА віднеслись до збору максимально відповідально, зважено аби в короткий термін зібрати все необхідне для жителів сіл Мала Шестірня, Новогригорівське, Федорівка, Тополине, Князівка.

Тож, сьогодні гуманітарний вантаж вагою у 100 кг Юрій Тарасюк особисто завіз у відділення «Нової пошти» м. Коростень та передав перевізнику для доставки постраждалим з Херсонщини.

«Сьогодні в Україні йде не нами розпочата війна, яка, на жаль, залишає людей без домівок, без речей першої необхідності, без одягу та взуття. Ми глибоко співчуваємо всім, хто втратив можливість жити спокійно в своїх оселях і сьогодні залишився буквально ні з чим. Саме тому ми впровадили пілотний проєкт «Допоможи ближньому у час війни» і намагаємось зробити все від себе можливе аби підтримати людей і допомогти їм чим можемо. Цей вантаж ми зібрали самі, без допомоги інших, але ми завжди відкриті для всіх охочих надати посильну допомогу постраждалим від війни українцям. Приходьте, пишіть, телефонуйте до мене, до наших працівників. Тільки разом ми можемо подали будь-яке зло і підтримати тих, хто цього потребує», – прокоментував подію начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк.

Щиро дякуємо за співпрацю українській міжнародній групі компаній з логістики, лідеру експрес-доставки за обсягами доставлених посилок в Україні “Нова пошта”. Ви одні з перших їдете в найгарячіші точки на карті України аби доставити вантажі, посилки українцям, нашим захисникам. Так тримати!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної військової адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.