Допомога малозабезпеченим сім’ям коростенського району від Канадської діаспори

У зв’язку з пандемією частина сімей переживає кризу. Зокрема, йдеться про родини, у які повернулися діти з інтернатних закладів. Для допомоги таким сім’ям необхідно об’єднати зусилля області, громад та громадських організацій.

Уповноважений Президента України з прав дітей Микола Кулеба особисто звернувся до української діаспори в Канаді з проханням підтримати кризові сім’ї, у які повернулися діти з інтернатних закладів у зв’язку з введенням карантину через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Конгрес українців Канади, Канадсько-Українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest Express започаткували програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами. Станом на 04.06.2020 перша партія зі 100 продуктових та гігієнічних наборів прибула до Житомирської області й буде передана сім’ям вищезазначеної категорії. Акція не одноразова.

Продуктові та гігієнічні набори вже отримані Коростенським районним центром соціальних служб для передачі зазначеній категорії сімей.

Дякую особисто українській діаспорі в Канаді, Уповноваженому Президента з прав дітей Миколі Кулебі, голові Житомирської обласної державної адміністрації Віталію Бунечко, директору Житомирського обласного центру соціальних служб Ганні Антіповій та всім, хто причетний до цієї благодійної акції.

Дякую особисто голові Коростенської районної державної адміністрації Юрію Тарасюку за сприяння у забезпеченні оперативного вирішення питання отримання директором районного центру соціальних служб Любов’ю Барановською вище зазначених наборів.

Любов Барановська,

директор Коростенського районного

центру соціальних служб

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.