Допомога внутрішньо переміщеним українцям, які проживають на Коростенщині

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 24 лютого цього року принесло чимало біди в родини українців. Багато з них були вимушені покинути власний дім, рідне місто, село чи селище з метою збереження свого життя і життя своїх дітей та рідних. Що пережили ці люди ми можемо тільки здогадуватись. Біль, страх в їх очах ми бачимо й досі.

Тому сьогодні кожен з нас робить все можливе аби допомогти внутрішньо переміщеним українцям, підтримати їх на новому місці проживання, дати їм все необхідне для адаптації у більш-менш спокійній атмосфері вдалечині від дому.

Завдячуючи плідній роботі начальника Коростенської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка, його співпраці з народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком, громадською організацією «Вітер Надії і Любові», яка є частиною Міжнародної ініціативи «iCare»/«Мені не байдуже», громадською організацією «Промінь любові», громадською організацією «БО «БФ Елеон», за сприяння Житомирської військової обласної адміністрації, підтримки відповідального бізнесу міст Житомира та Коростеня в Коростенській районній військовій адміністрації щоденно отримують допомогу внутрішньо переміщені особи зі всієї України.

Завітавши до органу державної влади, вони щотижня можуть отримати продукти харчування для себе та для маленьких дітей, а також деякі необхідні засоби гігієни.

Працівники районної адміністрації щоденно несуть символічну варту на важливому посту: власноруч загружають і розгружують транспорт з гуманітарними грузами, фасують та видають допомогу.

А ще спілкуються з людьми, консультують їх щодо важливих питань щодо всіх аспектів переселення, проживання та адаптації до нових умов, підтримують переселенців морально.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.