Допоможіть встановити особу загиблого чоловіка, виявленого у Коростенському кар’єрі

Як ми повідомляли раніше, 15 вересня в кар’єрі в мікрорайоні Пашин знайдено труп чоловіка. Правоохоронці встановлюють особу невідомого та просять громадян повідомити будь-яку інформацію про нього.

Тіло чоловіка, замотане у ряднину та зв’язане, виявили в затопленому кар’єрі на відстані 400 м від автодороги Київ-Ковель, в мікрорайоні «Пашини» у м. Коростені. Попередньо, його смерть була насильницькою, а тіло пробуло у воді близько тижня.

Нині триває досудове розслідування за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють особу загиблого та просять відгукнутись громадян, які володіють будь-якими відомостями про нього.

Прикмети: вік 35-50 років, зріст 190 см, середньої статури, волосся коротке, русявого кольору, має лобні залисини, очі карі, був неголеним. Післяопераційні шрами та родимі плями відсутні.

Особливі прикмети: на середньому пальці лівої руки татуювання у вигляді хреста, на зовнішній стороні долоні лівої руки, між великим та вказівним пальцями татуювання у вигляді літери «С.» (з крапкою).

Просимо усіх коростенців, хто може допомогти у встановленні особи загиблого звернутися до відділку Поліції або хателефонувати 102.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.