Дорогі співвітчизники!

У цей скорботний день 77 років тому на нашу землю прийшла війна, що не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

Неймовірно важко осмислити гіркі масштаби наших непоправних втрат — мільйонів людських життів. Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими у найбільшій в історії людства війні. Вічна та світла їм пам’ять.

Щира шана та низький уклін людям старшого покоління — солдатам усіх армій, що здолали нацистів, партизанам і підпільникам, учасникам українського визвольного руху, трудівникам тилу, дітям війни та жертвам нацистських переслідувань. Безмірна вдячність нащадкам звитяжців — українським військовослужбовцям, які нині самовіддано боронять Україну та Європу від російської агресії.

У своїх помислах і вчинках будьмо гідними жертовності та подвигу наших захисників, щоб не допустити повторення подібної світової катастрофи.

Наші громадяни надзвичайно сильний у своїй єдності і спільними зусиллями ми неодмінно відновимо цілісність держави, встановимо мир на нашій землі. Це священний обов’язок кожного перед жертвами Другої світової війни та героями, які полягли за волю і європейський вибір Українського народу.

Слава Україні!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації

Сергій Дмитрук

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.