Дорогі ветерани та учасники Другої світової війни!

Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих український доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги над нацизмом, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.

Друга світова війна – це безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини. Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини ви всьому світові довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашиську навалу ціною власного життя. Ми складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. Ми ніколи не забудемо, що на вашу долю випали найважчі випробування в післявоєнні роки. Своїми руками ви підняли з попелу вщент зруйновані міста і села, промисловість, відродили знищену війною галузь народного господарства держави.

Тож дозвольте низько вклонитися вам, дорогі ветерани, та привітати із знаменним Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Нехай міцним буде ваше здоров’я та завжди будуть поруч святковий настрій, добробут і родинна злагода.

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації

Сергій Дмитрук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.