Увага коростенці! Довідка про склад сім’ї більше не видається!

Шановні коростенці, зверніть увагу!
Довідку про склад сім’ї НЕ ВИДАВАТИМУТЬ!
Втратив чинність Наказ Міністерства праці та соціальної політики України № 204 від 22.07.2003 року.

Правовідносини у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб, врегульовані спеціальним Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», який чітко визначає умови та порядок надання інформації про фізичних осіб з Реєстрів територіальних громад, використання персональних даних громадян, які містяться в таких реєстрах.

Відповідно до абзацу 8 статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» документом, який видається органом реєстрації особі за її вимогою та підтверджує реєстрацію місця проживання або місця перебування особи, є довідка про реєстрацію місця проживання. Форма довідки про реєстрацію місця проживання особи наведена у додатку № 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 р. № 207. Проте, ця форма передбачає інформацію лише щодо реєстрації місця проживання конкретної особи.

Надання довідки про зареєстроване коло осіб за адресою житлового приміщення законодавством НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.

Тому, інформація щодо зареєстрованих осіб у житловому приміщенні надаватиметься виключно на запит установ/підприємств/організацій і лише у випадках, передбачених законами України, в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини або за згодою самої особи.

Отримати довідку про реєстрацію місця проживання можна звернувшись до відділу реєстрації місця проживання: вул.Шевченка, 5 (приміщення ЦНАП).

Довідка видається на особисте звернення заявника!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.