Два магазини в Коростені торгували алкоголем без ліцензій та мали неоформлених працівників

Понад 700 тис. гривень штрафних санкції буде застосовано за порушення торгівлі підакцизними товарами.

Про це 3 липня повідомила пресслужба головного управління Державної податкової служби в Житомирській області.

«30 червня поточного року, працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту проведено перевірку двох магазинів розташованих у центрі міста Коростеня, в яких здійснювалась торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами, що належать одному суб’єкту господарювання. В ході перевірки зазначених магазинів встановлено факт роздрібної торгівлі алкогольними напоями без наявності відповідних ліцензій. З метою припинення незаконної торгівлі та вилучення підакцизного товару, який незаконно реалізувався, було залучено працівників правоохоронних органів», – йдеться у повідомленні.

За результатами вжитих контрольно-перевірочних заходів, працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту виявлено факт використання двох найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, порушення законодавства в частині проведення розрахункових операцій під час реалізації підакцизних товарів, ведення обліку товарних запасів підакцизних товарів, роздрібну торгівлю та зберігання алкогольних напоїв без наявності відповідних ліцензій та дозволів.

За виявлені в ході проведення перевірки порушення до суб’єкта господарювання буде застосовано штрафні санкції на суму понад 700 тис. гривень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.