Фестиваль старовинної культури «Княжий спадок» в Коростені. Не пропусти феєричне св’ято в твоєму місті!

Шановні друзі! Запрошуємо усіх на фестиваль старовинної культури «Княжий спадок». Вже вчетверте, 17 серпня, в столиці древлянського краю – місті Коростень, відбудеться фестиваль, де кожен бажаючий зможе зануритися у атмосферу давніх часів, дізнатися більше про побут наших предків, познайомитися з їх культурною спадщиною.

Дійство відбуватиметься на території коростенського городища, в мальовничому парку «Древлянський».

Княжий спадок – не лише музичний фестиваль, в ньому поєднана історична реконструкція, майстер-класи з традиційних ремесел, конкурси та забави, що не залишать байдужими любителів активного відпочинку та душевної атмосфери. Гостей розважатимуть музичні гурти, співці та музики, відбудеться лицарський турнір, кожен зможе взяти участь у давніх іграх та змаганнях. На нашій ярмарці можна не лише придбати пам’ятний сувенір, а й взяти участь у його виготовленні, та отримати декілька порад з перших вуст, від майстра-ремісника, завершуватиме фестиваль фаєр-шоу.

Чекаємо вас 17 серпня 15:00-23:15, Житомирська обл. м. Коростень, парк «Древлянський», територія біля пам’ятника князю Малу.

Фото з фестивалю минулого року:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.