Коростенський осередок ГО «Захист Держави» спільно з Коростенським центром соціальних служб провів другий, завершальний етап проєкту психоемоційного арт-розвантаження для дітей військових, які зникли безвісти — «Дерево моєї сили».

Для дітей різного віку — 6–10 та 10–14 років — провели дві окремі зустрічі у форматі арт-терапії. Під супроводом психолога-реабілітолога Наталії Хижнякової учасники через творчість працювали з емоціями, створюючи власні символічні «дерева сили» як образ внутрішньої опори та надії.
«Цей проєкт — про те, щоб дати дітям безпечний простір для емоцій. Через творчість вони можуть виразити те, що часто складно проговорити. Важливо, що поруч є дорослі, які підтримують і приймають ці емоції», — зазначила психолог-реабілітолог Наталія Хижнякова.
Захід став простором підтримки для родин, які живуть у складних обставинах невизначеності, та можливістю для дітей екологічно прожити свої переживання. Діти створювали власні роботи, батьки були поруч, підтримували та розділяли цей досвід разом із ними.
«Цей проєкт — про те, щоб дати дітям безпечний простір для емоцій. Через прості речі, як малювання чи створення власного символу сили, вони можуть виразити те, що часто складно сказати словами. Для нас важливо бути поруч із цими родинами не лише формально, а по-справжньому — з підтримкою і увагою до їхніх потреб», — зазначив Олександр Білошицький, представник Коростенського осередку ГО «Захист Держави».
ГО «Захист Держави» і надалі продовжує ініціативи, спрямовані на підтримку родин військовослужбовців та розвиток стійкості громад.


