Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк ознайомився з роботою КНП “Коростенська центральна районна лікарня”

Двадцять шостого листопада голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк з робочим візитом завітав до КНП “Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради”, де поспілкувався з директоркою закладу охорони здоров’я Аллою Желєзняковою, медичним персоналом та пацієнтами.

В ході зустрічі було озвучено та продемонстровано головні здобутки медичного закладу – сучасні операційні, відремонтоване хірургічне та гінекологічне відділення, палати в інших відділеннях, господарські кімнати, коридори лікарні та віддідення поліклініки.

Одночасно було окреслено і ряд завдань, які в тісній співпраці повинні вирішити представники влади та медичний персонал в найкоротші терміни.

Серед таких проблемних питань на сьогоднішній день є закупівля дороговартісного медичного обладнання, комп’ютерної техніки, що дозволить проводити більш якісне діагностичне обстеження та лікування пацієнтів. Ще одним із пріорітетних завдань, що давно стоїть на часі – придбання сучасного медичного автотранспорту.

В ході конструктивного діалогу Юрій Тарасюк та Алла Желєзнякова також визначили ряд інших питань: проведення ремонтних робіт з відповідною термосанацією в усіх відділеннях лікарні, ремонт харчоблоку тощо. Особливу увагу голова райдержадміністрації звернув на питанні економії коштів на енергоносії, шляхом встановлення на території лікарні модульної котельні.

Під час спілкування з пацієнтами керівник району уважно вислухав їх скарги та пропозиції щодо лікування в інших медичних закладах міста та району і дав відповідні доручення щодо вирішення проблем жителів району.

В свою чергу директорка КНП “Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради” Алла Желєзнякова запевнила очільника району, що медичний персонал робить все, що в його силах аби лікування пацієнтів було на професійному та доступному рівні в гарних та комфортних умовах. Вона ознайомила Юрія Тарасюка з перспективним планом госпітального округу, до якого по проекту мають увійти північні райони Житомирської області.

Підсумовуючи робочий візит до районного медичного закладу Юрій Тарасюк сказав: “Хочу відзначити, що є позитивні здобутки, відчувається високий професіоналізм, проте є проблеми, які потрібно вирішувати, та головне є велике бажання до покращення роботи закладу. Працюємо разом задля досягнення вищої планки в медичній галузі не тільки району, але й області та України загалом”.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.