Голова Коростенської РДА ознайомив голів сільських рад Коростенщини з моделью проєкту Перспективного плану об’єднання територій громад області

Про це на офіційному сайті РДА, повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської районної державної адміністрації. Зокрема там сказано, що сьогодні, 4 грудня 2019 р., голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк на зустрічі з головами сільських рад району, які ще не об’єднались в ОТГ, представив модель проєкту Перспективного плану об’єднання територій громад області.

«Робота з розроблення проєкту змін до Перспективного плану завершена, – відзначив очільник Коростенського району. – Об’єднання діючих територій громад не планується».

Юрій Тарасюк звернув увагу присутніх на те, що доопрацювання перспективних планів відбувається з урахуванням вимог уряду, а також додаткових індикаторів, які визначають спроможність громади. Пропозиції щодо деяких районів ще будуть доопрацьовуватись протягом тижня.

В свою чергу голови сільських рад задали голові районної адміністрації ряд хвилюючих їх питань та отримали чіткі відповіді на них.

Як зазначають на сайті Житомирської ОДА, методикою чітко сформовані вимоги до майбутніх районів. Наприклад, центрами таких районів мають бути міста з постійною кількістю населення не менше 50 тис. осіб, а загальна кількість населення нового укрупненого району повинна складати не менше 150 тис. осіб. Водночас межі району повинні бути нерозривними.

Після внесення змін до Конституції України на Житомирщині буде функціонувати 4 райони:

Житомирський (570 тис. населення), в який увійдуть нинішні Житомирський, Брусилівський, Коростишівський, Попільнянський, Романівський, Пулинський, Черняхівський, Хорошівський та Радомишльський райони;

Коростенський (260 тис. населення), в який увійдуть нинішні Коростенський, Малинський, Народицький, Лугинський, Овруцький та Олевський райони;

Бердичівський (220 тис. населення), в який увійдуть нинішні Бердичівський, Ружинський, Андрушівський, Чуднівський та Любарський райони;

Новоград-Волинський (170 тис. населення), в який увійдуть нинішні Новоград-Волинський, Баранівський та Ємільчинський райони.

Як ми повідомляли раніше, вчора голова Житомирської ОДА зробив міні-презентацію перспективного плану: ОТГ та нові райони.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.