Голова райдержадміністрації Сергій Дмитрук побував на святі останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника у житті кожної людини, кожного з нас буває лише раз. Для випускників закінчення шкільного року пов’язане не тільки з радістю, надіями, але і з легким смутком. Для них останній дзвоник є початком відліку найбільших змін у житті.

Аби розділити радість свята, пригадати хвилюючі миті зі свого шкільного життя, очільник Коростенського району Сергій Дмитрук відвідав Малозубівщинську ЗОШ І-ІІІ ст.

З вітальним словом Сергій Дмитрук звернувся до учнів: «Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника. Для вас, дорогі одинадцятикласники, починається нове, цікаве, захоплююче життя. Я дякую дирекції та педагогічному колективу школи за плідну працю, за те, що навчаєте і виховуєте нашу молодь у патріотичному дусі, з любов’ю до нашої України. Щиро вітаю випускників з отриманням атестата. Ви – наша велика надія. Будьте відкритими для нових знань, ідей та знайомств. Щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!». Також Сергій Дмитрук вручив грамоту від Коростенської райдержадміністрації та районної ради випускниці 11 класу Марині Поплавській за високі досягнення у навчанні.

До всіх присутніх на святі звернулася сільський голова Галина Гераймович із вітальними словами і побажаннями. Зауч школи Інна Черевко підвела підсумки навчального року, вручивши похвальні грамоти, сертифікати та дипломи кращим учням за особливі успіхи у навчанні, творчих та спортивних здобутках.

Пролунав останній дзвінок і своїм малиновим передзвоном сповістив, що закінчився ще один навчальний рік. Попереду – пора теплих і веселих літніх канікул для учнів, а для тих, хто закінчив школу, пора юності, нових звершень і досягнень.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.