Гості з Житомирщини відвідали музей у медичному коледжі

Вже давно відомо, що Новоград-Волинський медичний коледж є прикладом для багатьох. 23 травня з візитом у навчальному закладі перебували заступники директорів  з гуманітарної освіти та виховання вищих навчальних закладів області.

Гордістю коледжу є новостворений музей історії медицини Новограда-Волинського, в якому побували наші гості. Минуле й сьогодення медицини, нові здобутки та  високі досягнення відомих постатей додають яскравих і характерних штрихів до обличчя нашого краю, прославляють його на весь світ. Експозиції музею представлено двома основними залами. Студенти Тетяна Наумович та Олександр Зданевич, Варвара Колєнова та Максим Скок цікаво та змістовно провели екскурсію  по музею.

Хочу зазначити, що під час підготовки до проведення екскурсії, ми підняли чимало архівних документів, дізнались багато нового для себе та були вражені такою багатою на події та імена історією нашого коледжу і медицини регіону. Для нас було дуже важливо донести до всіх присутніх ту любов, наполегливість, турботу, з якими було створено наш заклад та інші заклади охорони здоров’я міста Новограда-Волинського.

Приємно відзначити, що музей активно відвідують не тільки студенти та викладачі нашого коледжу, але й учні шкіл, жителі міста та його поважні гості. Адже пізнаючи історію, зберігаючи її, ми творимо наше майбутнє, передаючи наступним поколінням все те, що було зібрано завдяки великим зусиллям багатьох відомих людей.

Варвара Колєнова, студентка групи Л37/I

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.