Грант на 2 млн гривень від Посольства Японії дозволив закупити в Коростенський діагностичний центр якісне обладнання

Грант майже як на 2 мільйони гривень виграний БФ “Єлеон” від Посольства Японії дозволив закупити в Коростенський діагностичний центр якісне обладнання! Про цю подію повідомляє Коростенський фонд на своїй сторінці у Фейсбук.

Підтверждженим фактом є те, що коли люди обєднуються разом для добрих та життєво важливих справ, у них обов’язково все виходить. А коли обєднуються люди з різних країн світу – це є запорукою не тільки успіху в розпочатій справі, але й зміцнюються міжособистісні стосунки між людьми, адже всі ми мешканці однієї планети і кожен з нас є її невід’ємною частиною!

Благодійний фонд “Єлеон” вже має безліч друзів з різних куточків світу, які співпрацють та допомагають українцям, яких спідкало горе, тяжкі хвороби та життєві обставини, з якими їм на одинці не впоратись.

Завдяки співпраці благодійного фонду “Єлеон” та його лрузів реалізовуються безліч проектів та медично-лікувальних заходів. Таких як підтримка онкохворих, надання необхідного обладнання в медичні заклади міста, підтримка сімей, які потрапили в тяжкі життєві обставини та ін.

І сьогодні ми також хочемо поділитися з вами чудовими новинами!
Наш благодійний фонд в цей раз отримав гранд від Посольства Японії на суму майже 2 млн.гривень, які були витрачені на закупівлю медичного обладнання а саме “Систему ендоскопічної візуалізації для колоно та гастроскопії AXEON ” та передано в діагностичний цент м.Коростеня.

Ми щиро дякуємо всім хто підтримував та продовжує нас підтримувати. Адже кожен успішний крок фонду – це надія та інколи останній шанс для тих, хто чекає на допомогу!

Відеосюжет від КоростеньМедіа:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.